Telkolink
Bilgi Teknolojileri Uzmanı

Endüstriyel Network | Switch - Media Converter
IES Switch , Unmanaged
IES Switch , Managed
IES Switch , Managed
PDF

IES2010-2GS-4F | 4  10/100M RJ45 Port + 4 Optik 100Base-FX + 2 adet GBIC/SFP yuva. Ethernet Switch. SFP yuvaya SM yada MM GBIC takılabilir. Yönetilemez Switch. IP30 Koruma & DIN-Rail.

Industrial Ethernet Switch, ManagedPDF

Uygulama alanları için tıklayınız

IES608-2F | 6 Port 10/100Base-TX RJ45 + 2 Port 100Base-FX Fiber Portlu - Web managed . Ring yapıyı destekler. IP30 Koruma & DIN-Rail.

Industrial Ethernet Switch, ManagedPDF

Uygulama alanları için tıklayınız

IES7010| 7*10/100Base-TX +3G Gigabit SFP slot. WEB Managed Ethernet Switch , Yönetilebilir. IP30 Koruma & DIN-Rail.

 
IES Switch , UM
IES Switch , UM
IES Switch , UM
Industrial Ethernet Switch, UMPDF

IES205 | 5 * 10/100Base-TX Portlu Endüstriyel Ethernet Switch.IP30 Koruma & DIN-Rail.

Entry-level Industrial unmanaged Ethernet Switch.
5 adet bakır 10/100Base-TX portu
Çalışma Sıcaklığı : -40 to 75°C.
FCC, CE ve RoHS onaylı.
Yönetilemez
IP30 protection metal case
DIN Rail montaj
Industrial Ethernet Switch, UMPDF

IES205-1 | 4 Port 10/100Base-TX RJ45 + 1 Port 100Base-FX Fiber Portlu , Yönetilemez Switch.IP30 Koruma & DIN-Rail.

1 optik + 4 bakır portlu Industrial Ethernet Switch.
Çalışma Sıcaklığı : -40 to 75°C.
IES205-1S : Single-mode, SC, ST 20, 40, 60, 80, 120Km
IES205-1M : Multi-mode, SC, ST 2,5Km iletim mesafesi
Yönetilemez
DIN Rail montaj
Endüstriyel ethernet switchPDF

IES205-2 | 2 Port 10/100Base-TX RJ45 + 2 Port 100Base-FX Fiber Portlu , Yönetilemez Switch. IP30 Koruma & DIN-Rail.

2 fiber optic 100Base-FX + 3 bakır 10/100Base-TX port
2 ad F/O portu sayesinde, Zincir (Chain connection) şeklindeki bağlantılar için uygun bir üründür
Çalışma Sıcaklığı : -40 to 75°C.
IES205-2S : Single-mode, SC, ST 20, 40, 60, 80, 120Km
IES205-2M : Multi-mode, SC, ST 2,5Km iletim mesafesi
Yönetilemez
DIN Rail montaj
 
Industrial Ethernet Switch, UM
Industrial Ethernet Switch, UM
Industrial Ethernet Switch, UM
Industrial Ethernet Switch, UMPDF

IES308 | 8 * 10/100Base-TX Portlu Endüstriyel Ethernet Switch.IP30 Koruma & DIN-Rail.

8 port 10/100Base-TX yönetilemez endüstriyel switch
EMC korumalı redundant çift power girişi
Relay alarm output : Akıllı alarm sistemi
Çalışma Sıcaklığı : -40 to 75°C.
IP30 protection metal case
Overload akım koruması
DIN Rail montaj
Industrial Ethernet Switch, UMPDF

IES308-1 | 7 Port 10/100Base-TX RJ45 + 1 Port 100Base-FX Fiber Portlu , Yönetilemez Switch.IP30 Koruma & DIN-Rail.

7 port 10/100Base-T(X) + 1 port 100Base-FX
Standart olarak, yedek (Redundant) DC Power Supply
Relay alarm output : Power, port, link ve network alarmlarını iletir
Çalışma Sıcaklığı : -40 to 75°C.
IES308-1S : Single-mode, SC, ST 20, 40, 60, 80, 120Km
IES308-1M : Multi-mode, SC, ST 2,5Km iletim mesafesi
IP30 protection metal case
DIN Rail montaj
Industrial Ethernet Switch, UMPDF

IES308-2 | 6 Port 10/100Base-TX RJ45 + 2 Port 100Base-FX Fiber Portlu , Yönetilemez Switch. IP30 Koruma & DIN-Rail.

6-port 10/100Base-T(X) + 2-port 100Base-FX
Standart olarak, yedek (Redundant) DC Power Supply
Alarm çıkışı sayesinde çeşitli alarmları iletebilme
Çalışma Sıcaklığı : -40 to 75°C.
IES308-2S : Single-mode, SC, ST 20, 40, 60, 80, 120Km
IES308-2M : Multi-mode, SC, ST 2,5Km iletim mesafesi
IP30 protection metal case
DIN Rail montaj
 
Industrial Ethernet Switch, UM
Industrial Ethernet Switch, UM
Industrial Ethernet Switch, UMPDF

IES1016
16-port Rackmount Industrial Ethernet Switch, Yönetiemez

Industrial Ethernet Switch, UMPDF

IES1024
24-port Rackmount Industrial Ethernet Switch. Yönetilemez 19'' endüstriyel yönetilemez switch.

   
Industrial Ethernet Switch, Unmanaged
Industrial Ethernet Switch, Unmanaged
IES1024-4FPDF

IES1024-4F
20 optic ports + 4 TP ports Ethernet Switch : 20 10/100Base-T(x) + 4 100Base-FX interfaces

IES1024-8FPDF

IES1024-8F
16 optic ports + 8 TP ports Ethernet Switch : 16 10/100Base-T(x) + 8 100Base-FX interfaces

  
Industrial Ethernet Switch, Unmanaged
Industrial Ethernet Switch, Managed
PDF

IES1024-12F
12 optic ports + 12 TP ports Ethernet Switch : 12 10/100Base-T(x) + 12 100Base-FX interfaces

IES5024-8FPDF
IES5024-12F
12 x 10/100Base-T(x) + 12 x 100Base-FX interfaces
SW - Ring (Patent technology) self-recovery time<20ms
Operating Temperature: -40 to 75°C
   
Industrial Ethernet Switch, Managed
Industrial Gigabitethernet Switch - SFP, Unmanaged

Industrial Ethernet Switch, ManagedPDF

IES608 | 8 Port 10/100Base-TX RJ45 - Yönetilebilir - Web managed. IP30 Koruma & DIN-Rail.

8-port WEB Managed Ethernet Switch, Yönetilebilir
SW - Ring (Patent technology) self-recovery time < 20ms
Operating Temperature: -40 to 75°C
Gigabit IESPDF

IES206G-2GS | 4 Port 10/100/1000Base-TX RJ45 + 2 Port 1000Base-FX SFP Fiber Yuvası. IP40 Koruma & DIN-Rail. Geniş sıcaklık aralığı -40 to 85°C

 
Industrial Ethernet Switch, Managed
Industrial Ethernet Switch, Unmanaged
PDF

IES608-4F | 4 Port 10/100Base-TX RJ45 + 4 Port 100Base-FX Fiber Portlu - Web managed . Ring yapıyı destekler.IP30 Koruma & DIN-Rail.

4 x 100M Ethernet ports(RJ45), 4 x 100M fiber ports
SW - Ring (Patent technology) self-recovery time < 20ms
Operating Temperature: -40 to 75°C
PDF

IES308-4F | 4 Port 10/100Base-TX RJ45 + 4 Port 100Base-FX Fiber Portlu Yönetilemez.
IP30 Koruma & DIN-Rail.

4 x 100M Ethernet ports(RJ45), 4 x 100M fiber ports
Operating Temperature: -40 to 75°C
 
Endüstriyel Ethernet Fiber Switch | Managed - Yönetilebilir
PDF
IES5024-8F : Yönetilebilir Fast Ethernet Endüstriyel Network Switch , Ring Tapolojiyi Destekler , Geniş Sıcaklık Aralığı
16 10/100Base-T(x) + 8 100Base-FX interface
SW - Ring (Patent technology) self-recovery time < 20ms
Operating Temperature: -40 to 75°C
 
Industrial Ethernet Switch, Managed
Industrial Ethernet Switch, Managed
PDF
IES5024-2F
22 10/100Base-T(x) + 2 100Base-FX interface
SW - Ring (Patent technology) self-recovery time < 20ms
Operating Temperature: -40 to 75°C
PDF
IES5024-4F
20 10/100Base-T(x) + 4 100Base-FX
SW - Ring (Patent technology) self-recovery time < 20ms
Operating Temperature: -40 to 75°C
  
Industrial Ethernet Switch, L2/L3
Industrial Ethernet Switch, L2/L3
Industrial Ethernet Switch, L2/L3
Endüstriyel Layer 2-3 Switch PDF

IES2228
24 TX + 2 GTX + 2 GC Ethernet Switch. 36 Gbps switch fabric. QinQ destegi.QoS desteği .24×10/100M TX, 2×10/100/1000M TX, 2×GSFP/TX combo port. Fiber mesafesi 80km.

Endüstriyel Layer 2-3 SwitchPDF

IES2228F
24 SFP + 2 GTX + 2 GC Ethernet Switch. 36 Gbps switch fabric. 80-km transfer by Gigabit optical fiber. 24×100M(SFP slots), 2×10/100/1000M TX, 2×GSFP/TX combo ports

Endüstriyel Layer 2-3 SwitchPDF

IES2448C
48 TX + 2 GTX + 2 GSFP Ethernet Switch. 48 Fast Ethernet ports,2 Gigabit Ethernet ports,2 Gigabit SFP slots. Console Port :RS-232(RJ45 connector)

 
Industrial Ethernet Switch, L2/L3
Industrial Ethernet Switch, L2/L3
Industrial Ethernet Switch, L2/L3
Endüstriyel Layer 2-3 SwitchPDF

IES2508
6 GTX + 2 GC Ethernet Switch. 6 10/100/1000M TX,2 SFP/TX Combo Ports. CONSOLE port, Web, SNMP yönetimi. IEEE 802.1d Spanning Tree Protocol. IEEE 802.1p Class of Service. IEEE 802.1q tagged VLAN. IEEE 802.3x Flow control. IEEE 802.3z asymmetric flow control. IEEE 802.3ad Link aggregation.

Endüstriyel Layer 2-3 SwitchPDF

IES2528
24 GTX + 4 GSFP Ethernet Switch.24 10/100/1000M TX,4 adet gigabit SFP slots. 72 Gbps switch fabric. Store-and-forward. L2/L3 gigabit ethernet yönetilebilir switch.

Endüstriyel Layer 2-3 SwitchPDF

IES2552
48 GTX + 4 GSFP Ethernet Switch. 48 10/100/1000M TX,4 gigabit SFP slots. Switch Fabric: 72G.

 
Industrial Ethernet Switch, L2/L3
Industrial Ethernet Switch, L2/L3
Industrial Ethernet Switch, L2/L3
Endüstriyel Layer 2-3 SwitchPDF

IES3424C
24 TX + 4 GC Ethernet Switch. 24 10/100M TX,4 1000M TX/SFP combo. 36 Gbps switch fabric

Endüstriyel Layer 2-3 SwitchPDF

IES3424F
24 SFP + 2 GTX + 2 GC Ethernet Switch. Port: 24 100M SFP slots, 2 1000M TX,2 1000M TX/SFP combo. hi-performance L3 Ethernet switch

Endüstriyel Layer 2-3 SwitchPDF

IES3448
48 TX + 4 GC Ethernet Switch. Port: 24 10/100M TX, 4 1000M TX/SFP combo. High port density.48 100M ports and up to 4 Gigabit ports.

 
Industrial Ethernet Switch, L2/L3
Industrial Ethernet Switch, L2/L3
Industrial Media Converter
Endüstriyel Layer 2-3 SwitchPDF

IES3524
20 GTX + 4 GC Ethernet Switch. 20 10/100/1000M TX, 4 1000M TX/SFP combo. 64 Gbps switch fabric. RFC 1058 RIP, RFC 1723 RIP v2,RFC 1583 OSPF v2

Switch Fabric:64G
Forwarding Rate:36Mbps
Forwarding Mode: Store-and-forward
MAC Address Table Size: 8K
Jumbo frame: 16383
Max.VLAN:4K

Endüstriyel Layer 2-3 SwitchPDF

IES3552
48 GTX + 4 GSFP Ethernet Switch. 48 10/100/1000M TX, 4 GSFP. 160 Gbps switch fabric. FCC,CE, RoHS onayı.160Gbps switch fabric, hardware routing, wire-speed L3 forwarding
rate:78Mpps. Support RIP v1/v2, OSPF v2, and many other dynamic routing protocols. Powerful ACL supports L2-L4 data filtering. Console Port :RS-232(RJ45 connector). IEEE 802.1d Spanning Tree Protocol
IEEE 802.1p Class of Service
IEEE 802.1q tagged VLAN
IEEE 802.3x Flow control
IEEE 802.3ad Link aggregation

Endüstriyel Media ÇeviriciPDF

IMC 101 Serisi 1 port Industrial Ethernet Media Converter. MM/SM, geniş sıcaklık aralığında çalışır.-40 ~ 80°C. Fiber optik portu SC, ST, FC olabilir. UTP ethernet portu 10/100Base-TX Fast ethernet. DIN Rail tipi. IMC101-M : Multi-mode , IMC101-S /20 : Single-mode 20km

  
Industrial Media Converter
Siemens Profinet Switch
Endüstriyel Media ÇeviriciPDF

IMC 101 Serisi 2-port Industrial Ethernet Media Converter, ethernet fiber medya çevirici. 2 adet UTP port 1 adet fiber optik port. Zorlu ortam koşullarında geniş sıcaklık aralıklarında çalışır -40 ~ 80°C. Fiber optik portu SC, ST, FC olabilir. UTP ethernet portu 10/100Base-TX Fast ethernet

profinet BFOC

Siemens'in otomasyon sistemleri için kullanılan Profinet Endüstriyel Switch'i Scalance serisi switchleri.

Ethernet teknolojisi otomasyon sistemlerinin işini göremez. Bu yüzden real-time çalışabilen Profinet (yani industrial ethernet) sistemi kullanılır.

SCALANCE X106-1
6GK5 106-1BB00-2AA3
SCALANCE X104-2
6GK5 104-2BB00-2AA3
SCALANCE X112-2
6GK5 112-2BB00-2AA3
 
        
Endüstriyel Network

Zor çalışma koşulları için dayanıklı toz geçirmeyen , geniş sıcaklık aralığında çalışabilen network altyapı ürünleri.

Ürün Grupları: Medya dönüştürücüler (fiber- bakır , RJ45 to Fiber çevirici) & Seri Aygıt suncuları (Kablolu, Kablosuz) & Yönetilebilir / Yönetilemz Ethernet switchler (anahtar)

Endüstriyel ürünlerin özellikleri : Zorlu elektriksel koşullarda güvenilirlik & Yüksek seviyeli elektromanyetik parazitlerin ( EMI ) bulunduğu ortamlarda hatasızlık & Geniş sıcaklık aralığında çalışabilme & Süreklilik ( High Availability )& Endüstriyel yapı

3Onedata Endüstriyel network ürünleri listesi için tıklayın

 
Telkolink
Haberleşme sistemlerinde yüksek performansı yakalayın