Telkolink
Bilgi Teknolojileri Uzmanı

Optik Attenuator | Fiber Optik Sinyal Zayıflatıcı
Fiber Optik Attenuators
MVOA 1-Kanal
MVOA 2-Kanal
Fiber Optik Attenuator PDF

FiberOptik Zayıflatıcılar (F/O LC , FC, SC , ST) 1db, 2db, 3db, 5db, 7db, 10db, 15db, 20db. Optik portun alış ucuna gelen sinyali zayıflatmak için kullanılır.Optik gücü düşürür.

Ayarlanabilir Fiber ZayıflatıcıDetay

MVOA : 1 - Kanallı , 0-30db arasında ayarlanabilir Fiber Optik Attenuator Uçlarına istediğiniz konnektör yapılabilir. SC , ST, FC, LC ve diğer konnektörler. Hassas seviye ayarı gerektiren durumlarda. fiber optik giriş seviyesini alıcının eşik değerlerine çekmek için kullanır. DWDM gibi.

MVOA : Manuel Variable Optik Attenuator , 0 ile 30 db arasında ayarlanabilir fiber optik işaret zayıflatıcı. Optik gücü düşürür. Alış portunda optik güç ayarı yapar. 2 Kanallıdır. SM Singlemode 1240nm to 1620nm.

   
LC Attenuator
SC Attenuator
FC Attenuator
PDF

LC/UPC zayıflatıcı - 1dB & 2db & 3db & 5db & 7db & 10db & 15db & 20db & 25db & 30db. Fiber optik sinyalin seviyesini azaltmak için kullanılır. Konnektör tipi zayıflatıcı. 1240nm to 1620nm 1310nm ve 1550nm dahil, Singlemode SM.

SC/PC optik zayıflatıcıPDF

SC/UPC zayıflatıcı - 1dB & 2db & 3db & 5db & 7db & 10db & 15db & 20db & 25db & 30db. Plug in tipi. male -female , Plastik , SM 1310 -1550nm. Fixed SC attennuator

FC Sabit ( fixed ) Fiber Zayıflatıcı

FC/UPC zayıflatıcı - 1dB & 2db & 3db & 5db & 7db & 10db & 15db & 20db & 25db & 30db. Sabit FC attenuator. Yüksek seviyede gelen optik sinayli düşürerek receiver cihazının alış hassasiyet sınırlarına düşürür.

  
ST Attenuator
MU Attenuator
FC/APC Attenuator

ST/UPC zayıflatıcı - 1dB & 2db & 3db & 5db & 7db & 10db & 15db & 20db & 25db & 30db

MU zayıflatıcı - 1dB & 2db & 3db & 5db & 7db & 10db & 15db & 20db & 25db & 30db

FC/APC zayıflatıcı - 1dB & 2db & 3db & 5db & 7db & 10db & 15db & 20db & 25db & 30db. Dişi - erkek

 
SC/APC Attenuator
SC/UPC Attenuator Metal
LC/APC Attenuator
PDF

SC/APC zayıflatıcı - 1dB & 2db & 3db & 5db & 7db & 10db & 15db & 20db & 25db & 30db

PDF

SC/UPC zayıflatıcı - 1dB & 2db & 3db & 5db & 7db & 10db & 15db & 20db & 25db & 30db. Plug in tipi. male -female , Plastik , SM 1310 -1550nm

LC/APC zayıflatıcı - 1dB & 2db & 3db & 5db & 7db & 10db & 15db & 20db & 25db & 30db. Singlemode SM 1240-1620nm ( 1310nm & 1550nm ) Fixed Sabit optik zayıflatıcı

 
E2000/PC Attenuator
FC/UPC Attenuator Adaptör Tipi
SC/UPC Attenuator Adaptör Tipi

E2000 & E2000/APC fiber optik zayıflatıcı. Singlemode 1310 & 1550nm. 1240nm to 1620nm . DWDM SDH gibi optik haberleşme sistemlerinde optik sinayin gücünü düşürmek için kullanılır.

FC/PC 5dB Fiber Optic Attenuator (Adapter Type) & FC / APC SM Attenuator , Metal , Açılı , Adaptör Tipi

SC - SC/APC Zayıflatıcı Adapter Type , 10db

 
LC/UPC Attenuator Adaptör Tipi
Hat içi Attenuator

LC & LC/APC Attenuator , Dişi - Dişi adaptör tipi , 1-30db

in-line tipi fiber optik zayıflatıcı. Uçlarına istenilen uzunlukta SC - SC/APC , FC - FC/APC , LC - LC/APC , ST - ST/APC , E2000 - E2000/APC gibi konnektörlerle sonlandırılır. 1db - 2db - 3db - 5db -7db - 10db - 15db

 
Telkolink
Haberleşme sistemlerinde yüksek performansı yakalayın