Telkolink
Bilgi Teknolojileri Uzmanı

Transmisyon Sistemleri | SDH & CWDM
SDH Şasi Tip
SDH Standalone
Fiber Channel over SDH
sdh chassis

STM-1 155 Mbps & STM-4 622 Mbps Kapasiteli SDH transmisyon cihazı. 12 adet optik hat (STM-1 or STM-4) , 252×E1 kanalı ve 1 adet 10/100Base-T Ethernet portu + N x V.35 portu, E3/T3 arayüzü, MetroSDH, Fibridge

sdh standalonePDF
Standalone STM-1 4E1 + 100M Ethernet, 1+1 Optic
Standalone STM-1 8E1 + 100M Ethernet, 1+1 Optic
Standalone STM-1 16E1
Standalone STM-1 21E1
Standalone STM-1 63E1

STM-1 Standalone kutu tipi rack mount SDH'ler 63E1 ve Ethernet transmisyonu yapar. AC yada DC (-48V) Power

Fiber Channel over STM-1

Detaylar

Fibre Channel- STM-1 & Fibre Channel- STM-4. Veri depolama sistemlerinde SDH üzerinden SAN replikasyonunda kullanılır.

 
EDFA & OEO
STM-1 & STM-4 & STM-16 SFP
CWDM (pasif)
telkolink

100Mb -10 Gb/sn Optik Repeater PDF

Erbium-Doped Fiber Amplifiers PDF

PDF

FTRJ1721P1BCL OC-48 LR-1/STM L-16.1 Wavelength 310nm Transceiver & SCP6812-H1-BNE OC12/LR-1/1310/S L-4.1 STM-4 1310nm SFP. Huawei , ZTE , Siemens vs gibi SDH'lerde kullanılır. Yüksek performans sağlar. LC Duplex F/O konnektörlü.

CWDM & OADM

Girişindeki 4, 8 veya 16 adet farklı dalgaboyundaki fiber optik işareti CWDM yöntemi kullanarak tek bir f/o hatta multiplex eder. Tüm renkleri (dalgaboyları - color) aynı fiber kıl üzerinden iletir. İşaretler karşı tarafa ulaştığında tekrar demultiplex edilir. Dual ve singlestrand opsiyonları vardır. Dual f/o hatta 16 adet farklı dalgaboyu taşınabilir. Ancak single fiber üzerinden en çok 8 kanal taşınabilir. Detay

 
CWDM (aktif) 4-8-16 Kanal
PDF

MAN, metropolitan area networklerde E1, Fast Ethernet, Gigabit Ethernet, STM-1/4/16 interfaces ve fiber channel gibi arayüzleri noktadan noktaya PtP veya noktadan çok noktaya PtMP transmisyonunu sağlar. Maksimum kapasite 16 çift dark fiber kanal. 20 km 40km 60km 80km 110km mesafelerinde çalışır. Channel spacing: 20nm. 1270nm - 1610nm aralığında. Optik arayüzler 100BASE-FX, 1000BASE-FX, STM-1/4/16 fiber port (850nm; 1310nm; 1550nm) . Twisted-pair interface standard: 10Base-T, 100Base-TX, 1000Base-T. 3U Rack tipi. Tek yada çift fiber üzerinden çalışabilir ( Single strand yada Dual Fiber)

1270nm | 1290nm |1310nm |1330nm| 1350nm |1370nm | 1430nm |1450nm
1470nm | 1490nm |1510nm |1530nm| 1550nm |1570nm | 1590nm |1610nm

 
SDH Transmisyon Sistemleri ( STM-1 / STM-4)

Terminal Multiplexer (TM) yada Add Drop Multiplexer (ADM) modunda çalışır. NMS yönetimi için F interface ( RS232, 115200b/s, DB9) ve Ethernet NMU (RJ-45) interface bulunur. STM-1 optik interface (155.520Mb/s±4.6ppm, 1310nm /1550nm , ITU-T G.957/G.958) Ethernet interface (10/100Base-T, RJ45) E1 interface (Bit Rate 2.048Mb/s±50ppm , Encoding HDB3 , Standard  ITU-T G.703, Jitter performance Comply ITU-T G. 823), Engineer Order Wire (EOW) interface (Bit Rate 64Kb/s , Signal mode Dual tone multi-frequency dialing mode, Ring frequency  450Hz, Ring mode  Buzzer, NE address range 00~99)

 
STM-1 Elektriksel SFP
Mini SDH Sistemi ( STM1 , E1, Ethernet , V.35)

Full duplex STM-1 electrical SFP. Koaksiyel kablolar üzerinden 155Mbit/s SDH transmisyonu. STM-1 optik SFP takılabilen tüm slotlara uygundur. Kablo bağlantısı standart DIN 1.0/2.3 75 ohm konnektörle yapılır.

PDF

2 adet Optik STM-1 Port, 4 yada 8 E1 G.703 Port , 4 adet 10/100Mbit Fast ethernet port, 1 adet V.35 Portu. Timing senkronizasyon Dahili, E1 tributary yada STM-1 optik hat üzerinden sağlanır. Ethernet GFP metodu. STM1 S-1.1, L-1.1, L-1.2 , 155520kbit/s ± 4.6ppm, Scrambled NRZ, Standart 1310nm opsiyonel 1550nm. E1 Portu 2.048 Mbps ± 50 ppm, HDB3, Empedans 75/120 ohm. Ethernet Portu 10Base-T/100Base-T, Half/Full duplex, auto-negotiation, HP auto-MDIX, Trunk portu NxVC-12  N£63, GFP, V.35 Port: Nx64kbps ± 50 ppm, N£31,G.704 or unframed , DTE yada DCE. Management Port: RJ45, 10Base-T,  MDI port Ethernet yada DCC , E1 kanalı. AD-NET

 
STM-64 XFP 10Gbps
Tunabe DWDM SFP
STM-1 koaks - fiber çevirici

Finisar Multi-protocol RoHS Compliant 10 Gb/s 80km 1550NM XFP (FTLX1811M3). 10G BASE-ZR/ZW & SONET OC-192/SDH STM-64 . 9.953Gb/s to 11.1Gb/s. Duplex LC connector. RoHS Compliant10Gb/s 1550nm Multi-rate XFP Optical Transceivers
SDH STM64 10G fiber optik hatlara uygun yüksek performanslı XFP modülleri.

Carelink 10G SFP+/ XFP Tunable DWDM Transceiver 40/80 Km. Single-mode XFP Transceiver up 80KM link budget W/I DDMI
10GBASE-( Ethernet)/ Fiber channel/ SONET OC192 IR2/ SONET
OC192/IR-3/SDH STM-64.2b/ SDH STM S-64.3b/ ITU-T G709

STM-1 koaks fiber çeviriciPDF

AN-STM1 : Elektriksel yani coax STM-1 155Mbit sinyali fiber STM-1 'e çevirir. SDH ve ATM ekipmanlarında kullanılabilir. Ayrıca dual fiber ve WDM-single fiber seçenekleri mevcuttur. 1.0/2.3 konnektör ile koaks girişi yapılır.

 
Telkolink
Haberleşme sistemlerinde yüksek performansı yakalayın