Telkolink
Bilgi Teknolojileri Uzmanı

Protokol İnterface Converter | Arayüz Çeviriciler
E1 to V.35 Converter
Ethernet Converter to E1
Ethernet to V.35 Converter
PDF

E1-V35 Protokol Dönüştürücü. Router V.35 seri portunu PDH, Radyolink, SDH 2Mb/sn interface (arayüz) üzerinden taşımak gibi bir çok farklı uygulamada kullanılır. E1 kanallara bölünerek 64K-2048K arasında V.35 seri interface aktarımı yapar. Framed / Unframed modda çalışır. Frame mode PCM30/ PCM31'i destekler. V35 arayüz için DCE / DTE ayarı. WEB ve SNMP yönetimi. V35 hızı n×64Kbps, n=1~32, DB25, AC yada DC power, 2W. TDM sistemlerine Mininode Newbridge 2902 yada Tellabs 8120 yerine kullanılabilir.

ethernet to e1 PDF

SDH, PDH, R/L , PCM ve F/O cihazları üzerinden Ethernet & internet erişimi . Ethernet - 1E1 Protokol Dönüştürücü. 10/100M to E1 protocol converter. transparent/ fractional E1 channel, HDB3,BNC (75ohm )/RJ45 (120ohm) MDI/MDI-X auto-crossover, 10/100M auto-negotiation. ethernet portu hız sınırlaması. VLAN paketlerini geçirir. Ayrıca Ethernet - 4/8/16E1 Protokol Dönüştürücü. internet erişim sistemleri Ethernet to N*E1 PDF

FE to V35 PDF

AN-V35-ETH. Fast ethernet / V.35 Protokol Dönüştürücü & 100Base-T / V35 Çevirici. V35 line hat interface üzerinden ethernet veri aktarımı. V.35 channel to Ethernet interface. V.35 interface: Interface Rate 8Mbps+-50ppm, Interface type: DCE, Ethernet interface: 10/100Mbps, half and full duplex self-adapt, IEEE802.3, IEEE802.1 Q(VLAN) , RJ45, auto-mdix. Güç tüketimi 8 Watt AN-V35-ETH

   
STM-1 Coax to Fiber
Ethernet to STM-1 Dönüştürücü
Ethernet to E3 Çevirici
stm1 optik-elektrikPDF

STM1 / OC3 Electrical to Optical converter, Elektiriksel : ITU-T G.703 Compliant, 155.52 Mbps ,CMI, BNC Coaxial Optik : ITU-T G.957 STM-1 , SC ,1310nm (Typical), 1550 nm (Optional), TX:-12 dBm (1310nm) RX min :-36 dBm (1310nm)

FE to STM-1PDF

Elektriksel STM-1 155Mbit işareti Fast ethernete dönüştürür. SDH üzerinden ethernet veri transferi. 155520kbit/s (STM-1,G.957, framing G.707). 120 km'ye kadar. 2 adet ethernet portu. ethernet portları 2M to 100M arasında ayarlanabilir. Fast ethernet 100Mb over STM-1. STM1 devresi (hattı) üzerinden 10/100M fast ethernet transmisyonu.

FE to E3 34MBPDF

Fast ethernet to Elektriksel E3 kanalı 34Mbit. SDH , PDH (TDM Network) sistemleri üzerinden ethernet erişimi. E3 to Ethernet 10/100 base T converter, 2 ports E3 BNC uplink, 4 ports Ethernet 10/100 Base T. SDH şebekesi üzerinden 10/100M fast ethernet transferi.

 
V.35 to G.703 64K Converter
E1/V.24 Protocol Converter
V.24 to G.703 64K Converter

PDF

G.703 64kbit Co-directional / V35 Protokol dönüştürücü. PCM network üzerinden V.35/X.21/RS530/RS449/RS232 seri cihaz haberleşmesi

V.24PDF

E1 G.703 2Mbit/sn üzerinden seri data iletimi.Framed/Unframed E1 G.703/704 protocol converter to V.24. V.24 rate Nx64kbps(N=1~2. V24 maksimum 128K

AN-E1-V24 : V24 to G.703 co-directional 64K Protokol Dönüştürücü. V.24 haberleşme portuna sahip cihazların (örneğin router v24 seri portu) PCM network 64kbit üzerinden haberleşmesi. Co-directional, contra-directional, centra-directional modlarında. V.24 port özellikleri :Synchronous 64Kbps, DCE, DB25 Co-Directional 64K interface özellikleri :G.703, 64Kbit/s±50ppm, NRZ, 120(balance), RJ45, iletim mesafesi 800mt

AN-E1-V24 PDF

     
RAD FCD-E1L
RS232 - E1 G.703 Çevirici
Framed E1 to V.35+ RS232
RAD E1 to V.35 dönüştürücüPDF

V35 to E1 Dönüştürücü ,E1 - Fractional E1 Access Units,
AC Power

RS232 over E1PDF

E232 - RS232 over E1 G703 converter, Router'ın RS-232 arayüzünü 2Mbit E1 WAN bağlantısı ile farklı lokasyonlara iletmenizi sağlar. DCE ve DTE cihazlarla bağlantı yapılabilir.

PDF

AN-FE1-V35-232 : E1 erişim linki üzerinden hem V.35 hemde RS232 seri data transferi gerçekleştirir

 
PRI to BRI Dönüştürücü
E1 - 2xV.35 converter
E1/ V35+ ETH
PDF

ISDN PRI to BRI Çevirici, ISDN Erişimi. ISDN BRI arayüzü e 64Kbps veya 128Kbps data transferi sunar.

AN-E1-2V35
2 adet V.35 seri datayı E1 access link üzerinden taşır.

AN-E1-4V35

4 adet V.35 seri datayı E1 access link üzerinden taşır.

E1 2.048M network üzerinden verilen diğer çözümerimiz

AN-FE1-V35-ETH. E1/V.35+Ethernet converter, 75Ω, 120 Ω, 220V

 
Gibabit Ethernet to STM1
PDF

Gigabit Ethernet to STM-1 Çevirici. SDH şebekesi üzerinden Ethernet aktarımı. 2 adet Fiber Ethernet SFP yuvası + 2 adet 10/100/1000Base-T RJ45 Elektriksel Portu + 2 adet STM-1 için optik SFP yuvası bulunur. STM-1 optik çıkışı SC'de olabilir.

   
 
Telkolink
Haberleşme sistemlerinde yüksek performansı yakalayın