Telkolink
Bilgi Teknolojileri Uzmanı

Ethernet Ağı Haberleşme Cihazları | LAN & WAN  
PoE Switch
All ports Fiber Switch
Router (Yönlendirici)

Draytek VigorSwitch P1080 PoE Switch , 8 adet 10/100Base-T 802.3af destekli POE Ethernet portu bulunan L2 switchtir

100 Base FX

Tüm portları fiber switch: Singlemode & Multimode 100Base FX & 1000Base FX. AT-8516F/SC: 16 Port MM 100M Fiber + 2 adet genişleme slotu. ( RJ45 Bakır 10/100/1000Base-TX ethernet portu 100metre , MMF 100FX SC , MMF 100FX port MT-RJ , SMF 100FX port SC 15km, Stacking module) 1RU form factor. Managed Layer 2+ switch

cisco 1841 PDF

Cisco 1800 serisi Cisco 1841 Integrated Services Router. Entegre WAN yedeklemesi (Sabit yapılandırmalı 1800 yönlendiricileri, bir V.92 analog modemi (Cisco 1811) veya ISDN S/T Temel Hızlı Arayüz (Cisco 1812) üzerinden entegre WAN yedeği veya yük dengelemesi de sağlar) , Kablosuz ağ, Ses ve Güvenlik Çözümleri

 
PoE Switch
Gigabit Switch 24 + 4F Combo
IP Telefon

Draytek VigorSwitch P2260 Switch , 24 adet 10/100Base-T, 2 adet Gigabit Ethernet, 2 adet SFP yuvası bulunan, 8K MAC, 4K VLAN, VSM (Virtual Stack Managament) destekli Non-Blocking Power over Ethernet Switch. Bandwith managament, trunking, 802.1X desteğine sahiptir

Draytek VigorSwitch G1240 Switch;24 adet 10/100/1000Base-T Gigabit Ethernet, 4 x SFP Dual-media Ports (Shared with 4 Gigabit Ports), 8K MAC, 9K Jumbo Frame, 4K VLAN, Bandwith managament, trunking,802.1X, ACL desteğine sahiptir

Draytek VigorPhone 350 IP Phone, PoE (Power over Ethernet) destekli, 10 ayrı Account ile beraber çalışabilen, G722 codec desteğine sahip ileri seviye bir üründür

 
Multi WAN VPN Router
Dual WAN Gigabit Router
Dual WAN Wireless Router

Draytek Vigor 3900 Multi WAN VPN Router ; 4 adet GigaBit WAN Portu, 1 adet WAN SFP yuvası, 2 adet Gigabit LAN Portu, 1 adet LAN SFP yuvası, 2 adet USB Portu ve 1 adet Konsol Portu bulunan Load Balance yönlendirici ve VPN konsantratördür. 500Mbps Performanslı 500 adet VPN Tünel sonlandırabilir

Draytek Vigor 2955 Dual WAN Gigabit Router: Çok yüksek performanslı yeni nesil iki adet (Dual) WAN portu bulunan Load Balance ve Fail Over yapabilen kurumsal bir Security Gateway 'dir.ADSL, Kablo Internet, Metro veya Leased Line arkasında paylaşım ve Firewall özellikleri ile Ağ güvenliğiniz sağlar

Draytek Vigor 2920n Dual WAN Wireless Router: Vigor 2920n iki Ethernet WAN’ı olan bir yönlendiricidir. WAN portlarından bir tanesi GigaBit (150Mbps) diğeri 100Mbps Hızındadır.WAN portları arasında yük dengeleme ve yedekleme yapılabilir. 32 adet VPN Tünel sonlandırabilir

 
Fiber Switch
Fiber Switch
Fiber Uplink FE switch

Layer 2+, 1000SX , 8 adet LC Multimode Gigabit Ethernet port switch, 4 adet SFP boş slot. 802.3ad Link Aggregation Protocol (LACP) and port trunking. IP multicast.TACACS+. DoS attack protection. 802.1w Rapid Convergence Spanning Tree Protocol. Rate limiting ( Hız sınırlama). QoS (802.1p and DSCP Remarking). AT-9408LC/SP.

fiber switch

Stackable Gigabit Ethernet Switches 28 port Gigabit managed switch 24 100/1000Mbps SFP port ve 4 adet combo port (4 x 10/100/1000T RJ45 Ports or 4 x 100/1000 SFP fiber Portu. Throughput 41.6 Mpps, Switching capacity 56 Gbps, 9216 byte jumbo packetleri destekler. AT-9000/28SP

fsd-801st

8-port 10/100Base-TX Fast Ethernet Switch & 1 Port Fiber. FSD-801ST 8-Port 10/100Base-TX, 1 port 100Base-FX Ethernet Switch (ST interface, multi-mode) & FSD-801SC ( SC konnektör, Multimode, 8 adet UTP port, 1 adet fiber portu)

 
L3 , Gigabit Ethernet Fiber Switch
L2 LAN Switch
L2 LAN Switch SNMP
wgs3404

4 adet Gigabit 1000Base-T portu + 4 Gigabit-slots Layer 3 Managed Switch. 4-port 10/100/1000Mbps + 4 Copper & Fiber SX/LX. SFP slotları bakır yada fiber optik SFP'lerle donatılabilir.

24-port 10/100Mbps+ 2-port Gigabit Ethernet Switch. 24 (10/100Mbps), 2-slot (10/100/1000Mbps) Gigabit Smart Switch. 2 adet SFP slotu SX/LX, GT and FX ile uyumlu çalışır. 8K MAC address, auto-aging. IEEE802.3, IEEE802.3u 10/100Base-TX ve IEEE802.3ab, IEEE802.3z 1000Base-T, 1000Base-SX/LX Standardına uygunluk.

24-port 10/100Mbps + 2 Gigabit Ethernet Stackable Switch. 2 adet 10/100/1000Mbps ports ve 2-SFP mini-GBIC arayüz. half / full-duplex and 1000Mbps full duplex mode, flow control and auto-negotiation. 256 group port-based VLAN, IEEE802.1Q VLAN. Planet SGSW-2620

 
Etherwan switch
Cisco Small Business Switch
Cisco 1721 Router

etherwan switch

Etherwan switch PDF

Cisco SRW224G4P 24-Port 10/100 + 4-Port Gigabit Switch

WIC-1SHDSL, WIC-1ENET, WIC-1T, WIC-1B-S/T, WIC-1B-U, WIC-1DSU-56K4, WIC-1DSU-T1, WIC-2T, WIC-2A/S, WIC-1AM, VWIC-1MFT-E1, VWIC-2MFT-E1, VWIC-2MFT-E1-DI, VWIC-1MFT-G703, VWIC-2MFT-G703
VWIC-1MFT-T1, VWIC-2MFT-T1, VWIC-2MFT-T1-DI, VWIC-2MFT-G703 , WIC-2AM

 
Fiber NIC (ağ) Kartı
Cisco Port Adapters
WIC, VIC , NM, PA Modülleri
Fiber Ağ Kartı Detay

Ethernet PCI Adaptör (Fiber), Ağ Adaptörü, Fast Ethernet PCMCIA Card. Üzerinde 2 adet port bulunur. 1 adet 100Mbit fiber portu + 1 adet 10/100Mbit UTP ethernet Port

cisco port adapter

Cisco 7000 serisi için port adaptörlerine uygun modüller PDF

VWIC-2MFT-E1 - 2-Port RJ-48 Multiflex Trunk & NM-1GE - 1-Port GE Network Module & NM-1A-T3 - 1-port DS3 ATM network module & WIC-1SHDSL - 1-Port G.SHDSL WIC & WIC-1T - 1-Port Serial WAN Interface Card & WIC-2T - 2 Port Serial WAN Interface Card & PA-2FE-FX - 2-port Fast Ethernet 100BaseFX. Cisco Arayüz interface modülleri PDF

         
Industrial Switch 3+1
Ethernet Transreceiver
Diğer Marka Ürünlerimiz
tc3240 PDF

Unmanaged , 3 adet 10/100Base-TX (UTP) Fastethernet,1 adet Fiber Optic 100Base-FX Port, Endüstriyel (Hardened) (-40ºC to 80ºC) opsiyoneldir. TC3240

Ethernet Transreceiver Detay

10 Base-T / 10Base-2 Ethernet AUI (MAU), RJ-45-to-AUI (DB15) Micro Transceiver & Centercom AUI RJ45 Transceiver , AT-210TS

Yapısal   Kablolama
3Com ürünleri listemiz
orange
HP ürünleri listemiz
RF
Juniper ürünleri listemiz
Video
Nortel ürünleri listemiz
jk
Panduit ürünleri listemiz
   
Metro Ethernet Switch
Fast Ethernet Switch
Gigabit Ethernet SW

Türk Telekomdan Metroethernet fiberin kullanıcıda sonlandırılması. Metro ethernet üzerinden TDM PRI taşımak için TDMoIP IPMUX cihazları kullanılır.

Detaylar

FE 10/100Mbit switch'ler PDF

+

Fiber Uplink 100FX

10/100/1000MB 1.25Gb switch

+

Fiber Uplink 1000Base SX/LX/ZX

 
Yüksek Gerilim Koruyucusu
Ethernet Surge Protector, RJ45
POE enjektör ve splitter
a

Network Surge Protection 4 x Ethernet 10Base-T/100Base-TX - RJ-45 Detay

PDF

Networkünüzü aşırı voltaja karşı koruyun. 10Base-T/100Base-TX . 100Mbps. -20 to 60º C. Data hattında yıldırım gibi sebeplerden dolayı surge oluştuğunda yüksek gerilimi toprağa deşarj eder. Arrester

 
HP switch - ProCurve 1810G-24 (J9450A)
Cisco Catalyst 2960 LAN Switch
3COM, Switch, GbE
gfg
22 Adet 10/100/1000 Mbit RJ45 Port
2 x 10/100/1000 Mbit RJ45 uplink veya Mini-GBIC (SFP) Yuvası (Dual purpose)
Desteklenen Mini-GBIC (SFP) ler
 - J4858C ProCurve Gigabit SX-LC Mini-GBIC (220m-550m)
 - J4859C ProCurve Gigabit LX-LC Mini-GBIC (10km)
 - J4860C ProCurve Gigabit LH-LC Mini-GBIC (70km)
 - J9142B ProCurve 1000-BX-D SFP-LC Mini-GBIC (10km)
 - J9143B ProCurve 1000-BX-U SFP-LC Mini-GBIC (10km)
gfg
24 adet 10/100 Mbit RJ45 + 2 x SFP slot
SFP yuvaları yerine, Dual purpose olarak 10/100/1000 Mbit bakır portlar da kullanılabilir.
Ürün Kodu : WS-C2960-24TC-S
Desteklenen Mini-GBIC (SFP) ler
 - GLC-LH-SM
 - GLC-SX-MM
 - GLC-ZX-SM
 - GLC-T
 - GLC-FE-100FX

HP JD871A V1405-8G 8 Port Gigabit Switch. 8 RJ-45 auto-sensing 10/100/1000 ports(IEEE 802.3 Type 10Base-T, IEEE 802.3u Type 100Base-TX, IEEE 802.3ab Type 1000Base-T), Media Type: Auto-MDIX, Duplex: 10Base-T/100Base-TX: half or full 1000Base-T: full only

 
Etherwan Yönetilemez Fastethernet Switch
Load Balancer Yük Dengeleme
Multifunction Router
gfg
EX1605B/BF1-EX1608B/BF1 Seri FE switch (EX1608BFC)
4 ila 7 port 10/100Base-Tx , 1 port 100Base-Fx uplink
Fiber port SC veya ST
Wall-mount ve rack-mount
120 Km'ye kadar iletim mesafesi

Draytek Vigor 2930VSn Broadband Router;iki adet (Dual) WAN portu bulunan Load Balance ve Fail Over yapabilen kurumsal bir Wireless Security Gateway 'dir. ADSL, Kablo Internet, Metro veya LL paylaşım ve FW ile Ağ güvenliği sağlar. Cihaz üzerinde 100 adet VPN Tünel sonlandırılabilir

Draytek Vigor 3300V+ Multifunction Router. Kurumsal kullanıcıların tüm internet ihtiyaçlarına cevap verebilecek, üstün özellikleri olan yüksek seviye, Firewall, VPN konsantratör,QoS Sağlayıcı, yük paylaşımı ve dengelemesi sağlayan broadband router cihazıdır. 4 adet WAN, 4 adet LAN standart, 8FXS/FXO takılabilen opsiyonel 2 slot mevcuttur.

 
HSPA Wireless Router
Broadband Router
Dual WAN Router

BandRich Bandluxe R300 3,5G HSPA Router.

3 5G HSPA Modemi olan bir Wireless 3,5G Router. 1 adet LAN, 1 adet WAN portu mevcuttur ve gömülü 802.11b/g destekli wireless anteni vardır. SIM kartını yuvasına yerleştirdikten sonra, ister 3G isterseniz Broadband bağlantıyı seçerek kullanabilirsiniz.

Genişband Router

Draytek Vigor 2110Vn Broadband Router.

Yüksek güçlü yeni nesil entegre genişbant kablosuz VoIP yönlendiricidir. 300Mbps Wireless bağlantı ve 2 adet FXS portu ile VoIPdestekler. ADSL, G.SHDSL, VDSL2, Metro Ethernet gibi bağlantılar için modem arkasına bağlanabilir. 4 adet 100Mbps ethernet portu

Çift WAN portuna sahip router , Yük dengeleme yapabilir.

Draytek Vigor 2920 Dual WAN Router

Vigor 2920 iki Ethernet WAN’ı olan bir yönlendiricidir. WAN portlarından bir tanesi GigaBit (150Mbps) diğeri 100Mbps Hızındadır.WAN portları arasında yük dengeleme ve yedekleme yapılabilir. 32 adet VPN Tünel sonlandırabilir.

  
Telkolink
Haberleşme sistemlerinde yüksek performansı yakalayın