Telkolink
Bilgi Teknolojileri Uzmanı

10G Media Converter | Fiber Switch | SFP | XFP |Fibre Channel
10G / 1G / 100Mbps L2 Managed Core SWITCH -28 Port | CL-SW10G-2404

10g switch PDF

- 20 Port GbE (100M/1G)SFP + 4 TP/(100/1G) SFP Combo + 4 Port 1G/10G SFP+
- 802.3az Energy Efficient Ethernet standard
- MEF E-tree service over MPLS
- ITU-T G.8031 Ethernet Linear Protection and ITU-T G.8032 Ethernet Ring Protection Switching
 
10G Media Converter
10 Gigabit Network Backbone
10G Bakır Fiber ÇeviriciPDF

10 Gigabit Ethernet Fiber Media Converter. 2 Portlu, Bakır Portlar RJ45 yada CX4 olabilir. Optik port ise SFP+ , XFP vs olarak konfigüre edilebilir. Modeller CL-MC-SFP+ : RJ45 to SFP+ Converter & CL-MC-CX4 : CX4 to SFP+ Converter & CL-MC-SFP+2 : SFP+ to SFP+ Çevirici & CL-MC-XSFP+ : SFP+ to XFP & CL-MC-XFP : RJ45 - XFP Çevirici & CL-MC-XFP 2 : XFP -XFP Converter. Desteklenen protokeller 10GBase-T / 10GBase-SR / 10GBase-LR

10G Medya ethernet converter şasiPDF

Media converter şasi, 10 gigabit ethernet network backbone. Bakır-fiber , fiber-fiber çevirici. SFP, SFP+, UTP, XFP and CX4 desteği. Network uygulamaları 1000Base-T , 1000Base-X , 10GBase-LR, 10GBase-SR, 10GBase-T ,10GBase-CX4. 3R fonksiyonu. Transmisyon hızı 1000 Mbps - 10 G. Slotlara farklı arayüze sahip kartlar takılarak istenilen arayüzde çıkış alınabilir. Web arayüzü ile yönetilebilir. Sistem odaları , data merkezlerinde carrier ethernet , FFTHx , CWDM gibi uygulamalarda yüksek performanslı çözümler sunar. Storage uygulamalarında optik mode converter olarakda kullanılabilir. opsiyonel olarak fan birimi mevcuttur.

 
Fiber Switch | Gigabit Ethernet
Fiber Switch | Fast Ethernet 100M - Gigabit Uplink
Fiber Switch PDF

CL-SWG0816-SFP | Fiber Switch, Gigabit ethernet RJ45 & SFP 1000FX , Yönetilebilir. CL-SWF0816-SFP : 8*10/100 + 16 * SFP (100M) L2 SNMP management/ Web/ Telnet + 2port GE SFP slot combo uplink & CL-SWF1608-SFP : 16*10/100 + 8 * SFP (100M) L2 SNMP management/ Web/ Telnet + 2port GE SFP slot combo uplink. Merkez omurga anahtarı olarak kullanılır. Üzerinde bulunan 16 adet SFP yuvası sayesinde 16 farklı lokasyona bağlantı gerçekleştirir. Hem omurga yada merkez switch hemde kenar switch olarak ethernet fiber ağlarında kullanılır.

PDF

CL-SWF0024-SFP | Fiber Switch, Fast ethernet RJ45 & SFP 100FX. 2 adet SFP 1G Combo slot. Yönetilebilir ethernet ağ anahtarı. 16 10/100Base-T portu ve 24 ad 100Base FX portu. Yerel / Geniş alan ağı uygulamlarında , CCTV IP kamera uygulamalarında fiber etherneti bir noktaya toplayan core Switch olarak kullanırı.

  
IPv6 L2 Managed Ethernet Switch
IPv6 L2 Managed Ethernet Switch
IPv6 L2 Managed Ethernet Switch
ipv6 switchPDF

L2 – 8 X 10/100/1000Base-TX bakır + 2 X 100M / 1G SFP SLOT DD (Dual Speed SFP port Hem 100Fx Fastethernet hem de 1G SFP takılabilir)

ipv6 switchPDF

L2 – 16 X 10/100/1000Base-TX bakır + 2 X 100M / 1G SFP SLOT DD (Dual Speed SFP port Hem 100Fx Fastethernet hem de 1G SFP takılabilir).

ipv6 switchPDF

L2 – 24 X 10/100/1000Base-TX bakır + 4 X 100M / 1G SFP SLOT DD (Dual Speed SFP port Hem 100Fx Fastethernet hem de 1G SFP takılabilir).

 
SFP Media Converter
1Gbps SFP - SFP Media Converter
1G Ethernet Fiber Multiplexer
SFP Media ConverterPDF

CL-MCSFP-1 | SFP Gigabit media converter 10/100/1000Base-T to 1000Base-SX/LX & 10/100/1000Base-T to 100Base-FX. Twin-rate Ethernet Converter. SFP yuvaya 100Mbps ve 1000Mbps hızında SFP takılabilir. Singlemode yada multimode fiber kullanılabilir. Bakır fiber optik çevirici

Gigabit Mod ConverterPDF

CL-MC-SFP-2 | 2 Adet SFP / GBIC yuva bulunur. Gigabit ethernet mod ve dalgaboyu converter. Hem singlemode multimode hemde 850nm /1310nm / 1550nm dalgaboylarını birbirine çevirir.

Ethernet ÇoklayıcıPDF

CL-MC-SFP-3 | 2 adet 1G SFP/GBIC Portu ve 1 adet 2.5G SFP portu bulunur. Ethernet çoklayıcı.

 
Media Converter Şasi - 100/1000Base-T / SFP
Media Converter Şasi - 100/1000Base-T / SFP
Media Converter ChasisPDF

CL-MCSFP-16 | Unmanaged Media Converter Şasi, 16 Port , 1U , Rack Mount. Bakır portlar 100/1000M. SFP Portları ise 100M yada 1000M SFP / GBIC olabilir. Fiber optik media converter toplama merkezi. Kampüs networkler ve Fiber üzerinden IP kamera çözümleri için ideal. Ethernet bakır fiber converter

Media Çevirici ŞasiPDF

CL-MCSFP-16M | Yönetilebilir Media Converter Rack , 19'' , 16-Slot , SFP tipi, UTP portlar şasi üzerinde mevcut SFP yuvalarına 100Base-FX yada 1000Base-FX SFP takılır. 16 ports 100/1000 TX convert to 16 ports 100/1000 SFP / GBIC. Managed CL-MCSFP-16M. Kampüs networklerde , yerel ethernet ağlarında farklı noktalardan gelen fiber ethernetleri bir noktada toplar.

   
SDH SFP
100 FX SFP
STM-1 SFP

622Mbps STM-4 & 2.5Gbps STM-16 & 10Gbps STM-64. SDH haberleşme sistemleri için uygun. Siemens , Huawei , Alcatel vs

100Base-FX

100Base-FX SFP , 100M Ethernet SFP Transreceiver , SM - Singlemode , MM - Multimode tipleri , 1310nm

STM-1 SFP

STM-1 SDH SFP , 155Mbps , Singlemode - SM , Multimode -MM . Tüm SDH modelleri için uygun. 1310nm

 
E1 SFP , Copper , RJ45
10Gbps XFP
PCI 10G NIC Kart - 2 Port
e1 sfp PDF

CL-SFP-E100 | Router üzerinde bulunan SFP yuvasına takılarak balanced, 120ohm RJ45 bakır E1 (2Mbit). Ethernet - E1 dönüşümü gerektiğinde kullanılabilir. Router'ların extension slotlarına takılan pahalı E1 kartları yerine uygun bir çözümdür

10G XFP

XFP / OC192 / STM-64/10 Gigabit Ethernet CL-XFP-SR & CL-XFP-LR 10 & CL-XFP-LR 20 & CL-XFP-ER 40 & CL-XFP-ZR 80   

PCI 10G Desktop Kartı

2-Port 10GBase-SR/LR SFP+ PCI Express Adapter. 2-Port 10GBase-SR/LR SFP+ fiber NIC. 20Gbps. 10G network interface card. 10Base-SR yada 10Base-LR SFP+ Modülü takılabilir.

 
8 X 1000T/SFP Combo + 16 X SFP Yönetilebilir Switch
Fibre Channel , SFP
LD-1408-24MPDF

Ladox LD-1408-24M
8X1000T/SFP Combo + 16XSFP Yönetilebilir Switch

Fiber Kanal GBIC

Storage depolama sistemleri 1G/2G/4G/8G/10G Fiber channel SFP , 1 X Fiber Channel , 2 X Fiber Channel , 4G SFP , 8G SFP+/ XFP , Fiber kanal Optik SFP

 
Telkolink
Haberleşme sistemlerinde yüksek performansı yakalayın