Telkolink
Bilgi Teknolojileri Uzmanı

Endüstriyel SFP
Endüstriyel SFP Modül MM 550m
Endüstriyel SFP Modül SM 20Km
Endüstriyel SFP Modül SM 40Km
MOD-IMGPDF
MOD-IMGSX550-D
- Çalışma sıcaklık aralığı: -40 ~ +85°C
- 1000Base-SX 550m iletim mesafesi, Multimode
MOD-IMGPDF
MOD-IMGLX20-D
- Çalışma sıcaklık aralığı: -40 ~ +85°C
- 1000Base-LX 20Km iletim mesafesi, Singlemode
MOD-IMGPDF
MOD-IMGLX40-D
- Çalışma sıcaklık aralığı: -40 ~ +85°C
- 1000Base-LX 40Km iletim mesafesi, Singlemode
  
 
Telkolink
Haberleşme sistemlerinde yüksek performansı yakalayın