Telkolink
Bilgi Teknolojileri Uzmanı

Fiber Optik Temizleme Ürünleri  
Reel Cleaner, Temizleyici
Kontrol Dürbünü
F/O Konnektör Temizleyici
a PDF

Fiber optik konnektörlerin temizlenmesinde kullanılır. Konnektör uçlarının kirlenmesi optik zayıflamaya ve Bit hatalarına sebep olur.

8PK-MA009 : Fiber optic viewing scope kit , konnektör uçlarının kontrolü için kullanılır.

Fiber Connector Cleaner

Neoclean-N , Fiber konnektör temizleyici, SC, FC, ST, MU, LC. 500 kez temizleme.

 
Ferrule Cleaner
MPO/MTP Cleaner
Temizleme Mendili

PDF

Soket içi ferrule temizleme , Dişi konnektör
- CLR-OCC-125 LC & SFP Fiber Optic Socket Cleaner
- CLR-OCC-250 SC & FC & ST Fiber Optic Socket Cleaner
PDF
CLEP-MPO : MTP MPO konnektör temizleme aleti.
- Multimode and single-mode (açılı) MPO & MTP konnektörlerin ferrule uçlarını temizler
- Alkol kullanmadan temizlik
- 12 fiber ucu da temizler
- Adaptöre takılı iken de konnektörü temizleyebilir. (Panelden sökmeye gerek kalmaz)
 

Temizleme mendili

 
Fiber Optic Cleaner Box | CLR-CLE-BOX
Fiber Mikroskop
CLR-CLE-BOX
PDF
Ürün kodu: CLR-CLE-BOX
- SC, FC, ST, MU, LC, MPO, MTRJ konnektörlerin temizliği
- Alkolsüz temizleme işlemi

Fiber Optik MikroskopPDF

JDSU-FM-CX400 | Pürüzlü yüzeyleri incelemek için 400x büyütme ve dairesel aydınlatmaya hazır bir mikroskoptur. Beraberinde FC, SC ve ST tipi konnektörleri incelemek için universal 2,5mm adaptör verilmektedir

 
Telkolink
Haberleşme sistemlerinde yüksek performansı yakalayın