Telkolink
Bilgi Teknolojileri Uzmanı

FOM | Fiber Optik Modemler E1-E3-STM1-ATM-V35-Mode Converter
1xE1 Fiber Modem
1xE1 Fiber Modem
1xE1 Fiber Modem
E1 Fiber Modem converter
F9-E1
Framed/Unframed E1. Fiber Optik Kablo üzerinden E1 2Mb/ sn transmisyonu. Fiber optik kablo üzerinden PBX vs aktarımı. 120 km, SC, Single Mode ve Multi Mod. 2 adet PBX PRI fiber optik kablo üzerinden birbirine irtibatlandırılır. SDH/PDH E1 G.703 HDB3 2mbps interface bir noktadan başka bir noktaya fiber kablo üzerinden taşınır. E1 mesafe uzatma. E1 extender. optik hız 4.096Mbps
PDF1
PDF2
model7301
MODEL7301
Unframed E1 Fiber Optik Modem PDF
model7302
MODEL7302
Framed E1 Fiber Optik Modem ( Time Slot ) PDF
 
Fiber Mode Dönüştürücü
Gigabit Ethernet Mode Konvertör
V.35 to Fiber Modem

Mode ConverterPDF

Fast Ethernet,Singlemode to Multimode, SM 1310nm & MM850nm .Kampüsün üzde fiber switchinizin çıkışı MM ise en falza bunu 2km uzağa taşıyabilirsiniz. Bunu SM'a çevirip daha uzak mesafelere taşıyabilirsiniz. Fiber portA : Multimode, 850nm, SC & Fiber portB : Singlemode, 1310nm, SC & 100Mbps-40km. 622Mbit hıza kadar destekler.

Mod Çevirici

Detay

1000Base-SX to 1000Base-LX Mode converter, fiber mod çevirici, GbE. Singe Mode to Multi-Mode

Fiber modemPDF

Fiber üzerinden V35 seri data haberleşmesi. Endüstriyel tipleride mevcuttur.singlemode SMF / Multimode MMF seçenekleri. Farklı noktalardaki V35 seri portlu Router cihazları arasında fiber üzerinden bağlantı kurar. DTE/DCE seçilebilir. V.35 Data hızı 2.048Mbps or n*64Kbps, n=1~31

 
Fibre Channel to STM-1 / STM-4
ATM-155 Mode Çevirici
Voice (Ses) Fiber Modem
Fiber Channel over STM-1

Detaylar

Fibre Channel- STM-1 & Fibre Channel- STM-4. Veri depolama sistemlerinde SDH altyapısı üzerinden SAN replikasyonunda kullanılır. STM1-STM4 to Fiber Kanal Çevirici

ATM Mod ÇevirciDetay

HTC-A155FMS : Multimode -- 50/125, 62.5/125μm to Singlemode -- 9/125μm converter , ATM SONET OC-3/STM-1, 1310nm, 20-30-50km , 1Mbps -155Mbps

a

Fiber optik kablo üzerinden telefon2/4/8/16/30 Voice (FXS/FXO) POTS fiber multiplexer. Farklı lokasyonlardaki PBX santrallerinizi fiber üzerinden bağlantısını sağlar. Örnek uygulama: Kampüs uygulamalarında telekomdan alınan PRI hattının kampüs network içinde farklı binalara dağıtılmasında kullanılabilir.Telefon hatlarına ilaveten E1 , Data, ethernet gibi interfaceleri aynı F/O kablo üzerinde iletişimini sağlar Voice Multiplexer ( ses çoklayıcı)

          
V35 DCE Fiber Modem
STM-1 BNC - Fiber Optik Çevirici
E3 Fiber Modem 34Mbit, TC1680
v35 dce fiber modem

Model7304: V.35 arayüzlü fiber optik modem. V35 - Fiber converter. Hız N×64Kbit/s (N=1~32) . Multimode & Singlemode PDF

stm1 optik-elektrikPDF

AN-STM1 | STM-1 elektriksel sinyali STM-1 Fiber optik sinyale çevirir. Elektriksel port BNC , Optik port SC. STM-1 tarafında NRZ kodlama. 1310/1550nm opsiyonu.

Fiber üzerinden E3 transmisyonu. E3 34Mbps BNC to Fiber, SM, 40km, 80km, 120km.Telekom operatörleri POP noktalarında bulunan SDH cihazından , POP noktası ile fiber optik kablo hattı bulunan müşterisine E3 34Mb/sn hızında servis verebilir. PDF

 
Asenkron Fiber Optik Modem
E3 Fiber Modem 34Mbit, AN-E3
Mode Converter STM-1 / STM-4

RAD FOM-5A/F/ST , Up to 19.2 kbps , Asynchronous, full- or half-duplex, ST Fiber optik interface, Dublex kablo, 850nm. V.24/RS-232 D-type 25-pin, DTE / DCE ayarı

E3 Koaksiye to Fiber ÇeviriciPDF

Fiber 1310-1550 nm / E3 34.368 Mbps Çevirici : Fiber üzerinden E3 transmisyonu, E3 HDB3 Coax BNC to Fiber SMF MMF , NRZ kodlama Çevirici. 40KM. Mevcut lokasyondaki SDH üzerindeki 34Mbps interfacesi fiber üzerinden başka bir lokasyon taşıyabilir. E3-Router bağlantılarında kullanılabilir. E3 elektriksel to E3 Fiber dönüşüm. Optik alış hassasiyeti 1310nm'de -36dB. Power budget 24db. Ad-net

mod çeviriciPDF

STM-1 Single Mode to Multi Mode Çevirici 155Mbps & STM-4 Single Mode to Multi Mod Çevirici 622Mbps & 1250Mbps Gigabit ( Multimode 850 to Multimode 1310 mode converter, Multimode 850 to Single mode 1310 mode converter, Single mode 1310 to single mode 1550 mode converter) 40Km, SC to SC , MM: 50/125, 62.5/125, 100/140μm SM: 8.3/125, 8.7/125, 9/125, 10/125μm (portA : Multimode, 850nm, SC, portB : Singlemode, 1310nm, SC)

 
 
Telkolink
Haberleşme sistemlerinde yüksek performansı yakalayın