Telkolink
Bilgi Teknolojileri Uzmanı

Fiber Optik Tools | Epoxy Set - Kesici - Sıyırıcı - Temizleyici

Fiber Optik El Aletleri
Epoxy Sonlandırma Kiti
F/O Konnektör Temizleyici
Epoxy Kit PDF

Fiber optik epoksi set sonlandırmada ihtiyacınız olan her şey bu kitin içerisinde mevcut. Sarf malzemeleri epoxy yapıştırıcı ve hızlandırıcı dahil değildir.

Fiber Connector Cleaner

Neoclean-N , Fiber konnektör temizleyici, SC, FC, ST, MU, LC. 500 kez temizleme.

 
Fiber Stripper (Sıyırıcı)
Fiber Stripper - JIC 375
Fiber Stripper - JR 25
sıyırıcıPro'sKit 8PK-326

125 mikron fiberlerin 250 mikron kaplamalarını sıyırımak için

Stripper
PDF   Video

Fiber Optic Stripper Three Hole. Jonard JIC-375 Üç Ölçülü Tel Soyma Pensesi

Fiber StripperPDF Strip from 900/400/250um to 125um
                   
Reel Cleaner, Temizleyici
Ferrule Cleaner
Fiber Kevlar Makası
fo temicleyici PDF

Fiber optik konnektörlerin temizlenmesinde kullanılır. Konnektör uçlarının kirlenmesi optik zayıflamaya ve Bit hatalarına sebep olur.

TLK-39988.2 :ST/SC and FC - 2.5 mm ferrule , Soket içi temizleme , Dişi konnektör

kevlar makası

Kevlar ipi kesme makası

   
Miller Fiber Sıyırıcı
Miller RCS-114 Kablo Soyucu
Pen Fiber Cleaver
miller fiber sıyırıcıFO 103-T-250-J

Üçlü Fiber Optik Kablo Soyucu. 2-3 mm arasındaki fiber yeleklerini soyabilir. 900-250 mikron arası soymayı yapabilir 250-125 mikron soyma.

kablo soyucu

4.5 - 29 mm arasındaki kabloların PE, PVC vs kablo çeketlerini sıyırmak için kullanılır. PDF

elmas kesici PDF

Kalem tipi fiber optik kesici , Cleaver. kablo eki yaparken fiber camın düzgün kesilmesi için kullanılır. Elmas kesici. DK-2026N Fiber kesici

    
CFS-2 Fiber Optik Sıyırıcı
MTP Cleaner
cfs-2 stripper

CFS-2 Fiber Optic Stripper

MTP konnektör temizleme aleti.

Epoksi yapıştırma

Epoksi Loctite-7649 sprey hızlandırıcı 150ml & Epoksi Loctite-648 yapıştırıcı 50 ml, Fiber optik konnektör sonlandırılması için kullanılır

   
Stripping Tool - Miller
Kontrol Dürbünü
Fiber Konnektör Sıkma Pensesi
fo dürbün

8PK-MA009 : Fiber optic viewing scope kit , konnektör uçlarının kontrolü için kullanılır.

sıkma pensesi

SC-FC-ST Sıkma Pensesi

 
Fiber Optik Cleaver
Fiber Detektör Uçları
SC Loopback SM
cleaverPDF

DVP-105 Fiber Cleaver kesici. DVP-105 high precision fiber cleaver is the highly-precision fiber cutting tool, suitable for 2 50um to 900um coating fiber and 125um cladding fiber. The 16-position blade is workable for 48000 fiber cleaves. It is easy to use and maintenance. Fiber optik ek cihazları için fiber optik kesici

fo dedektör

Fiber optik uçlar FC - ST - SC tipi

loopback adapter

SC Singlemode Loopback Konnektörü U-Link , fiber optik hat testlerinde hatta loop yapar. Patch panel üzerinde yapılan atlamlarda kullanılır. Optik sinyali bir yönden başka bir yöne çevirir.

 
SC Loopback MM
LC Loopback SM
LC Loopback MM
mm loopback

SC U-link , Multimode MM Adaptör

lc loopback

LC U-LINK Loopback Konnektörü SM Singlemode

lc mm loop

LC U-LINK Loopback Konnektörü MM Multimode

 
OTDR Launch Kablosu - 1
OTDR Launch Kablosu - 2

otdr launch kabloPDF

OTDR Launch Cable | OTDR ile fiber ölçümü yaparken ölü bölgeyi devreden çıkarmak için kullanılır.

tampon kabloPDF

SC-FC Launch Kablosu 1000Mt

 
Çıplak Fiber Adaptörü
Çıplak Fiber Adaptörü

çıplak fiber adaptörüPDF

SC/APC Çıplak Fiber Adaptörü

bare fiber connectorPDF

LC/UPC Bare Fiber Adapter

 
FTTH FAOC Connector
FTTH FAOC Connector

fast konnektörPDF

SC/UPC SM Field Assembly Optical Connector , Fast konnektör

quick konnektörPDF

SC/UPC SM Field Assembly Optical Connector, Fast Konnektör

 
Çıplak Fiber Adaptörü
Fiber Mikroskop

bare fiberPDF

SC/UPC Singlemode Bare Fiber Adapter

Fiber Optik MikroskopPDF

JDSU-FM-CX400 | Pürüzlü yüzeyleri incelemek için 400x büyütme ve dairesel aydınlatmaya hazır bir mikroskoptur. Beraberinde FC, SC ve ST tipi konnektörleri incelemek için universal 2,5mm adaptör verilmektedir

 
Jonard Fiber Sheath Stripper & Ring Tool
Zırhlı Fiber Optik Kablo Soyucu
fiber stripper and ring VIDEO

JIC-4366 | Üzerinde mevcut olan tools ring-tool ve stripper-tool sayesinde tight buffer fiber optik kabloları, halka şeklinde kesip sıyırmaya yarar.

acs VIDEO

ACS | Armored Fiber Optic Cable Slitter. Çelik zırhlı dış ortam fiber optik kabloları, önce halka şeklinde kesip, sonra da yarık açmak suretiyle soymaya yarar. Bıçak ayarı 8mm ila 28,6mm'dir

 
Jonard Fiber Optik Kevlar Kesici Makas
Jonard Fiber Optik Kablo Dış Kılıf Yarıcı
kevlar makası

JIC-186 | Ergonomik Kevlar Makası. Ortasında bulunan ayarlanabilir vidası (screw) sayesinde malzemeyi sıkıca kavrayarak kesmeyi kolaylaştırır.

drop cable slitterVIDEO

FOD-2000 | Fiber Optic Drop Cable Slitter. Drop kabloların dış kılıfını, kablo ucunda veya orta noktalarda yarmak için kullanılır.

 
Fiber Optic Cleaner Box | CLR-CLE-BOX
CLR-CLE-BOX
PDF
Ürün kodu: CLR-CLE-BOX
- SC, FC, ST, MU, LC, MPO, MTRJ konnektörlerin temizliği
- Alkolsüz temizleme işlemi
 
Telkolink
Haberleşme sistemlerinde yüksek performansı yakalayın