Telkolink
Bilgi Teknolojileri Uzmanı

Transreceiver Modülü | GBIC & SFP & SFP+ & XFP
Cisco SFP / GBIC
SFP / XFP Transceiver (GBIC)
1000 Base-SX SFP Mini GBIC
GLC-LH-SM

Singlemode fiber ile 10km, Multimode fiber ile 550metre. GLC-LH-SM & GLC-LH-MM & GLC-ZX-SM , LC DX , Cisco switch Router Optik Modülü. GE 1 Gigabit Ethernet 1.25Gbps

Tüm Cisco SFPmodelleri PDF

transceiver sfpPDF

 

ZX 80km SFP Modül datasheet için tıklayınız
Marka ve modellerimizi karşılaştırmalı olarak görmek için tıklayınız
GBIC , FinisarPDF

Finisar, Gigabit ethernet ve Fibre channel uygulamaları için  e-SFP , 1000Base-SX , Finisar SFP

 
Cisco Uyumlu SFP OEM
Copper SFP , Cisco
HP SFP
GLC-LH-SM

Cisco Uyumlu SFP ( GE SFP, LC connector SX transceiver & GE SFP, LC connector LX/LH transceiver & 1000BASE-ZX SFP,80KM & 1000BASE-T SFP ). Gigabit ethernet GE uygulamları. Switch Router gibi cisco cihazlarına uyumlu. Yüksek performanslı. LC Konnektörlü

RJ45 SFP

Orijinal Cisco , GLC-T SFP, Bakır RJ45 SFP Modülü, 1000Base-T , GBIC GbE

J4859C

J4859C : 1000BASE-LX LC SFP & J4858C : 1000BASE-SX LC SFP , HP Marka Switch Router

  
Fibre Channel SFP
CWDM SFP
XFP Transceiver , 10Gbps
Fiber Kanal SFP XFPPDF

DS SFP FC 2G SW (1/2-Gbps Fibre Channel-Shortwave SFP) & DS SFP FC 2G LW (1/2-Gbps Fibre Channel-Longwave SFP) & ONS SE 4G SM (4-Gbps Fibre Channel SFP, 1310-nm, single-mode) & ONS SE 4G MM (4-Gbps Fibre Channel SFP, 850-nm, multimode). Fiber Kanal SFP'ler. SAN network sistemleri

CWDM SFPPDF

CWDM SFP 1470 / 1490 / 1510 / 1530 / 1550 / 1570 / 1590 / 1610 nm dalgaboyu

XFP 10GBPS PDF

XFP SR  (300 meters XFP) & XFP LR  (10 km XFP) & XFP ER  (40 km XFP) & XFP ZR  (80 km XFP). 10Gigabit Ethernet ve fibre channel uygulamaları

 
HP Uyumlu SFP
Jüniper Uyumlu SFP
Huawei Uyumlu SFP
GLC-LH-SM

HP Procurve Switchlerle Uyumlu SFP GBIC , LC DX Connector. 1Gbps GE uygulamaları HP / 3COM switch router cihazlarında çalışabilen yüksek performanslı SFP'ler

jüniper uyumlu SFP

EX-SFP-1GE-SX 1000BASE-SX & EX-SFP-1GE-LX 1000BASE-LX & EX-SFP-1GE-T 1000BASE-T SFP Muadili SFP'ler

Huawei uyumlu SFP

SFP-850nm-1000BASE-SX GE SFP, LC connector SX transceiver & SFP-1310nm-1000BASE-LX GE SFP,LC connector LX/LH transceiver & SFP-1000BASE-T 1000BASE-T SFP

 
HP Bakır SFP
100Base-FX
SAN SFP GBIC

HP RJ45 SFP 1000Base-T

J8177C,HP J8177C 1000BASE-T SFP RJ45 100m

100Base-FX

100Mbps SFP , 100Base-FX , Singlemode Multimode

SAN GBIC

FLTF8524P2BNV : Finisar 4 GB  Short-Wave SFP & FTLF8528P2BNV-EM : Finisar 8 GB Short-Wave SFP & AJ718A : HP  8 GB Short-Wave SFP & AFBR-57D7APZ-ELX : Avago 8 GB Short-Wave SFP & PLRXPL-SC-S43-41B : Jdsu 10 GB Short-Wave SFP

 
X2-10GB-SR
Finisar 8 GB Short-Wave SFP
HP  8 GB Short-Wave SFP

X2-10GB-SR Short Range Modül

FTLF8528P2BNV-EM: 8.5 Gb/s 850nm FC -5 to 85C SFP+ Transceiver. LC Duplex Konnektör , Veri depolama sistemleri için. 50/125μm MMF kablo ile 50mt , 50/125um (OM3) MMF kablo ile 150mt.

AJ718A : HP  8 GB Short-Wave SFP

 
Avago 8 GB Short-Wave SFP
Finisar 4 GB  Short-Wave SFP
Enterasys GBIC

AFBR-57D7APZ-ELX : Avago 8 GB Short-Wave SFP

FLTF8524P2BNV: Finisar 4 GB  Short-Wave SFP

MGBIC-LC01 GE SFP, LC connector SX transceiver & MGBIC-LC09 GE SFP,LC connector LX/LH transceiver & MGBIC-02 1000BASE-T SFP

 
Finisar STM-4 SFP 40km
Finisar STM-4 SFP 80km
Finisar 10G SFP+

FTLF1422P1BTL:SFP 622 MB/S 1310NM 40km. Duplex LC Konnektör. SDH STM4 sistemleri için.

FTLF1522P1BTL : OC-12 LR-2/STM L-4.2 SFP 622 MB/S 1550NM 80km. Duplex LC Konnektör. SDH STM4 fiber optik linkler için.

PDF

FTLX1471D3BCL : 10Gb/s Enhanced Small Form Factor Pluggable SFP+. Single Mode fiber ile 10km mesafede 10-Gigabit Ethernet linki. 1310nm 10Base-LR. Duplex LC connector

   
10G XFP - 10G SFP+
Finisar Optik Transceiver Modülleri
Telkolink SFP Modüller
10G XFP

10Gbps hızında XFP / SFP+ ethernet Transreceiver. 10GBase-SR , 10GBase-LR , 10GBase-CX4 , 10GBase-T

Geniş ürün yelpazesi ve yenilikçi teknolojisi sayesinde FINISAR, dünya çapında birçok lider network ekipmanı üreticisinin tercihi haline gelmiştir. Finisar ürünleri Ethernet, Fibre Channel, SONET/SDH/OTN ve PON standartlarına uygundur, ve 100 Gb/s hızlara kadar çıkabilir. Geniş sıcaklık aralıklarında yüksek performans sergilerken, jitter ve electromagnetic interference (EMI) etkilerini minimize ederler. Güç tüketim değerleri ise çok düşüktür.

Finisar transceiver modülleri ve özellikleri için PDF
Hangi Finisar modülünü seçemeliyim Seçim Rehberi
Çeşitli üreticilere ait SFP, XFP, XENPAK, X2 modüllerin, Telkolink'teki birebir muadillerini aşağıdaki tabloda ilgili marka üzerine tıklayarak inceleyebilirsiniz. İlgili PDF'lerdeki Telkolink ürün kodu ile teklif isteyebilirsiniz.
 
 
GBIC Rugged
FTTx SFP Modülü

GLC-LH-SM-RGD | 1000Base-LX/LH singlemode 1310nm SFP transceiver for Gigabit Ethernet. Temperature range --> Rugged: -40℃ to 85℃. Endüstriyel tip SFP / GBIC. Geniş sıcaklık aralığı.

FTTH SFP transceiver

OP-MP153L1SD-20 | FFTx uygulamaları için, tek fiber kıl ile çalışan Bi-Di SFP 155Mbps TX1550/RX1310nm DDM

Telkolink
Haberleşme sistemlerinde yüksek performansı yakalayın