Telkolink
Bilgi Teknolojileri Uzmanı

Ürün Kataloğumuz
1.  
1.  
2.  
2.  
3.  
3.  
4.  
4.  
5.  
5.  
6.  
6.  
7.  
7.  
8.  
8.  
9.  
9.  
10.  
10.  
11.   11.  
12.   12.  
13.   13.  
14.   14.  
15.   15.  
16.   NP301 | Seri Ethernet Çevirici 16.   Rack2000A Ethernet - Fiber Çevirici Şasi - 14 Standalone Modül Yuvalı
17.   17.   Rack2000A ile Uygulamalar
18.
18.   Rack2000B Ethernet - Fiber Çevirici Şasi - 16 Kart tipi Modül Yuvalı
19.
19.   SWV66400 Serisi | 19" 4U ve 2U Video Fiber Optik Alıcı Verici - Şasi Tip
20.   Fiber Optik Outdoor Sonlandırma Kutusu 24-Port 20.   Repotec Ürünleri Kataloğu
21.   FTTx Fiber Optik Kablolama Ürünleri 21.   Repotec | Ethernet Ağı Merkez (omurga) Anahtarları
22.   Fiber Optik Temizleme Ürünleri Kataloğu 22.   Repotec RP-G3224DB | 24*10/100Base-TX RJ45 + 2P Gigabit SFP/RJ45 Switch
23.   Netlink+ Yapısal kablolama ürünleri Kataloğu 23.   Repotec RP-G1002I+ | 8 x Gbit RJ45 + 2P Gbit SFP L2+ Managed Switch
24.   Model3012 | Gigabit Ethernet Media Converter 24.   Repotec RP-G2404WD | 24 Gbit RJ45 + 4 SFP/RJ45 Combo Switch
25.   Model1200 | 2 port 10/100 Media Converter 25.   Repotec RP-0401DB | 4 x 1G RJ45 + 1 x SFP Ethernet Switch SOHO
26.   Model1100 | Fastethernet 10/100 Media Converter 26.   Repotec RP-G2416I | 8 x 1GRJ45 + 16 x SFP Omurga Switch
27.   Fujikura 70S Kataloğu 27.   Repotec RP-G0916IP | 16 x SFP + 8 x RJ45/SFP Combo L2+ Managed Switch
28.   TM-103N-A | Fiber Optik Powermetre 28.   Repotec RP-IPE082G | 8 x 10/100TX POE + 2G (TP/SFP) combo Endüstriyel Sw
29.   TM102-SM + FHS2Q01S Fiber Optic Light Source OLS 29.   Repotec RP-ISG401F | 4 x 10/100/1000TX + 1 x SFP (100M/1G) Endüst. Sw
30.   Fiber Optik Üzerinden Uydu Yayınını ileten Satellite Alıcı Verici 30.   Repotec RP-ISG602F | 6 x 10/100/1000TX + 2 x SFP (100M/1G) Endüst. Sw
31.   10G SFP+ Modüllerimiz 31.   IES205 Serisi Endüstriyel Ethernet Switch
32.   Krone Modül Tutucu Patch Panel 32.
33.   S20AE | El Tipi Fiber Optik Singlemode OTDR 33.
34.   FC/APC & FC/UPC Fiber Optik Zayıflatıcılar 34.
35.   SC Pigtail ve Adaptör Kataloğu 35.
36.   PDU Grup Priz 36.
37.   PDU C13 Soketli 6'lı Grup Priz 37.
38.   LMR400 Low Loss Kablolar 38.
39.   CLR-4DC-T/R | Kuru Kontak (Dry Contact) Fiber Optik Modem 39.
40.   SDH Koaksiyal Kablolama Ürünlerimiz 40.
41.   41.
42.   Uydu Sistemleri Fiber Optik Haberleşme Ürünleri 42.
43.   43.
44.   44.
45.   45.
46.   46.
47.   47.
48.   48.
49.   49.
50.   50.
51.   51.
52.   52.
53.   53.
CLR-MCG-SFP | Gigabit Media Converter SFP'li
54.   54.
3onedata | Endüstriyel Gigabit Ethernet Fiber Optik Çevirici ve Switchler
55.   55.   TG-NET S1700D-8G 8 Port Gigabit Ethernet SOHO Switch Metal Kasa
56.   56.
TG-NET S3500-10G-2F | 8 x 1G RJ45 + 2 SFP (bağımsız) Gigabit Managed Switch
57.   57.
TG-NET S2100-10G-2F | 8 x 1G RJ45 + 2 x SFP (bağımsız) Kenar Switch
58.   NF-308 | El Tipi Kablo Test ve Takip Cihazı Kataloğu 58.
TG-NET S2100-26G-2F | 24 x 1G RJ45 + 2 x SFP (bağımsız) Kenar Switch
59.   Repotec RP-WAC5422 | Wireless Outdoor Access Point 59.
TG-NET S3100-8F-8G | Fiber Optik L2 Gigabit Merkez Switch
60.   Repotec RP-WAC5422S | Wireless Rugged Outdoor Access Point 60.   TG-NET S3100-16F-8G | Fiber Optik L2 Gigabit Merkez Switch
61.   61.
TG-NET S5100-52F-4TF | Fiber Optik Ethernet Ağı L2+ 10G Merkez Anahtarı
62.   62.
TG-NET S5100-32F-4TF | Fiber Optik Ethernet Ağı L2+ 10G Merkez Anahtarı
63.   M210 Multifunction Micro OTDR 63.   TG-NET S5300-32F-4TF | Fiber Optik Ethernet Ağı L2+ 10G Merkez Anahtarı
64.   Gigabit Ethernet Fiber Mode Converter 64.
TG-NET S5500 Serisi | Ethernet Ağı Layer3 (L3) Omurga Anahtarları Kataloğu
65.   CLR NEtworks CLR-OPM-CATV | Fiber Optik Powemetre - CATV 65.
TG-NET PoE Switchler Kataloğu
66.   CLR NEtworks CLR-OPM-PON | Fiber Optik Powemetre - PON 66.   TG-NET P1000 serisi | 10/100Mbps Fast Ethernet POE Switchler
67.   CLR NEtworks CLR-MCF-MS1 | 100Base-FX Fiber Optik Mode Çevirici 67.   TG-NET P3008-4POE | 4P POE + 4P Gigabit Switch 65W
68.   BNC Patch Kablo RG58 50ohm 68.   TG-NET P3008-8POE | 8P POE Gigabit Switch 150W
69.   Fiber Optical Identifier 69.   TG-NET P3010M-8POE | 8P Gigabit POE + 2 SFP Slot Switch 150W
70.   CLR Networks CLR-FXS-0100 | 1 Analog Telefon - Fiber Voice Mux 70.   TG-NET P3018M-16POE | 16P Gigabit POE + 2 SFP Slot Switch 300W
71.   CLR Networks CLR-FXS-0200 | 2 Analog Telefon - Fiber Voice Mux 71.   TG-NET P3026M-24POE | 24P Gigabit POE + 2 SFP Slot Switch 450W
72.   CLR Networks CLR-OTDR-M/S | OTDR - SM & MM Kataloğu 72.   TG-NET PSE500 Serisi Power Over Ethernet POE Enjektörler
73.   Orientek T35 Fiber Optic Fusion Splicer Kataloğu 73.
CLR Networks CLR-SWF-401P | 4 + 1 port Fastethernet POE Switch
74.   IEC61850 Ethernet switch Kataloğu 74.
CLR Networks CLR-POE-F04 | 1 port Fastethernet POE Media Converter
75.   Fiber Optik OTDR Bare Test Adaptörleri Kataloğu 75.
CLR Networks CLR-SWF-104 | 4*10/100TX + 1*100FX SC SM Fiber Switch
76.   Direct Attached Cable DAC SFP+ 10G Bakır Kablo 76.
CLR Networks CLR-232-WS | RS232 Seri - WiFi Ethernet Çevirici Kataloğu
77.   CLR Networks CLR-OVA-60FC | Fiber Optik Ayarlı Zayıflatıcı 77.
CLR Networks CLR-SWG-18 | 8*SFP (1G) + 1*10/100/1000Base-T Switch
78.   CLR Networks CLR-FR-1550 | Fiber Ranger - Simple OTDR 78.
CLR Networks CLR-SWF-18 | 8*SFP (100M) + 1*10/100Base-T Switch
79.   CLR Networks CLR-ORL-1315 | Fiber Return Loss Tester 79.
CLR Networks CLR-MCG-SFP-SS | Gigabit SFP Media Converter - Single Fiber
80.   Çelik Zırhlı Fiber Optik Patch Kablo ve Zipcord - Armored 80.
10G Uplink L2 Switchlerimiz
81.   DIN-Rail Montajlı FO Sonlandırma Kutusu 81.
10G & 40G Fiber Optik Media Çevirici & Tekrarlayıcı
82.   CLR-VFL-XX Serisi Visual Fault Locater 82.
100M fiber yapıda PoE ve non-PoE IP Kamera Bağlantısı
83.   Ethernet over Coaxial Çözümler Kataloğu 83.
Analog HD Video - AHD Fiber Optik Çevirici
84.   CLR-PSE-104 | POE Extender - Data ve Power Mesafe Uzatıcı Kataloğu 84.
FO Splitter - sinyal bölücüler
85.   CLR-IES-G42P | 4xRJ45 (1G) POE + 2xSFP Industrial POE Switch 85.
HDMI Görüntü ve Ses Dağıtım Sistemi
86.   CLR-IES-G42PB | 4xRJ45 (1G) POE + 2xSFP Business Serisi IES 86.
HDMI HDbitT Görüntü ve Ses Dağıtım Sistemi
87.   CLR-MCT-SFP+ 10Gbps Ethernet Fiber Optik Çevirici SFP+ 87.
CLR-MCG-LFP Gigabit Media Converter LFP ve Jumbo Frame Destekli
88.   CLR-VFL-SC10 | Fiber Optik Görsel Hata Bulucu 88.
Uzun Mesafe Gigabit Ethernet Fiber Çeviriciler Kataloğu
89.   CLR-SWG-0800P 8 Port Gigabit Ethernet POE Switch 89.
CLR-SLS-S/M Fiber Optik Işık Kaynağı - OLS - Sabit Çıkışlı Kataloğu
90.   CLR-SWF-810P 9 Port 10/100Base-TX Ethernet POE Switch 90.
CLR-IES-G402P 4*RJ45 PoE + 2*SFP Yönetilebilir Gigabit IES Ring Switch
91.   CLR-PSE-100 10/100/1000Mbps Gigabit Ethernet POE Enjektör 91.
CLR-IES-G802P 8*RJ45 PoE + 2*SFP Yönetilebilir Gigabit IES Ring Switch
92.   AHD Analog HD to Fiber Optik Çeviriciler 92.   CLR-IES-G824P 14Port Yönetilebilir Gigabit IES Ring Switch
93.   CLR-FXS/FXO Serisi Analog Telefon Hattı - Fiber Optik Çevirici 93.   CLR-IES-G802 8*RJ45 + 1*Combo + 1*SFP Yönetilebilir Gigabit IES Ring Switch
94.   CLR-VTR Serisi Analog Kamera to F/O Fiber Optik Çeviriciler 94.
CLR-IES-G82S 8*RJ45 10/100/1000 + 2*SFP Yönetilemez Gigabit IES Switch
95.   10Gbps Ethernet SFP+ Modüller 95.
CLR-SWF-410P 4Port 10/100Base-TX POE + 1Port Uplink Switch
96.   CLR-MCG-xx Serisi SM Gigabit RJ45 Bakır - Fiber Optik Çeviriciler 96.
CLR-SA-RJ45GP Gigabit Ethernet Yüksek Gerilim Koruyucusu POE Desteği
97.   CLR-SWG-420P 6Port Gigabit Ethernet POE Switch (4Port POE) 97.
CLR-SWG-28 8Port SFP Slot + 2Port Gigabit RJ45 Omurga Ethernet Sw
98.   CLR-IMC-G11 1P Endüstriyel Tip Gigabit Ethernet RJ45 - Fiber Çevirici 98.
Model232I RS232 Hattı Elektriksel Optik İzolayon Koruyucu
99.   CLR-IES-G41 4Port Gigabit Ethernet + 1Port 1000Base-LX SM SC Endüstriyel Switch 99.
CLR-MCG-10 1Port Gigabit Ethernet RJ45 Bakır - Fiber Optik Çevirici
100.   CLR-IES-G42 4Port Gigabit Ethernet + 2Port 1000Base-LX SM SC Endüstriyel Switch 100.
CLR-SA-BNC Analog Video Hattı Yüksek Gerilim Koruyucu ( Surge Arrester)
101.   CLR-IMC-11 1P Endüstriyel Tip 10/100Base-TX RJ45 to Fiber Optik Çevirici 101.
FC-6S Fiber Optik Ek Cihazı Kesicisi - Cleaver
102.   CLR-IES-41P 4P Endüstriyel Tip 10/100Base-TX RJ45 POE to Fiber Optik Switch 102.
CLR-MCF-XX 10/100Base-TX to 100Base-FX Fiber Optik Çevirici
103.   P1005D 4Port 10/100Base-TX POE + 1Port Uplink Switch 103.
USB485 USB to RS485/422 Industrial Intelligent Converter
104.   S5300-28G-4TF 28Port Statik Routing L2+ 10Gbps Ethernet Switch 104.
CLR-IES-80 8 Port 10/100Base-TX Endüstriyel Ethernet Switch
105.   SW485GI Seri RS232 to RS485 / RS422 Optik İzolasyonlu Çevirici ve Tekrarlayıcı 105.
CLR-SW-811P 8*10/100Base-TX RJ45 POE + 2*Gigabit SFP Slot Yönetilemez Switch
106.   CAT7 FTP Gold Plated RJ45 Plug 23AWG 10Gbps 106.
CLR-SWG-42P 4Port Gigabit RJ45 POE + 2Port SFP F/O Unmanaged Switch
107.   CLR-IES-G80 8Port Gigabit Ethernet Endüstriyel Switch 107.
CLR-SWG-82P 8Port Gigabit RJ45 POE + 2Port SFP F/O Unmanaged Switch
108.   CLR-USB-F22 USB to Fiber Optik Çevirici 108.
CLR-SWT-4804P 48Port Gigabit POE + 4Port SFP+ 10Gbps L2+ Managed Switch
109.   TLC422 | RS232 to RS422 Seri Çevirici 109.
FTTH-B02 FTTH 2Port Fiber Optik Sonlandırma Kutusu
110.   TLC485 | RS232 to RS485 Seri Çevirici 110.
CLR-QSFP-SR4 40Gbps QSFP Modülü Multimode MPO
111.   CLR-IMC-GP 1Port 10/100/1000Base-TX + 1Port SFP Slot Industrial Media Converter 111.
CLR-MCG-SP+ Gigabit 10/100/1000Base-T RJ45 POE+ to SFP Fiber Optik Medya Çevirici
112.   CLR-SW-182S | Fiber Optik Ethernet Yönetilemez Switch 112.
KVM Switch LCD Konsollu Rack Mount 4-8-16-32-64Port
113.   CLR-MCG-21S | 2Port Gigabit Ethernet RJ45 Bakır - Fiber Optik Çevirici 113.
CLR-SWG-2804F | Fiber Optik Merkez Switch - 28xSFP + 4xRJ45
114.   CLR-SWG-1602P+ 16*Gigabit RJ45 POE + 2*SFP Unmanaged Switch 114.
CLR-SWG-2420P 24Port 10/100M POE + 2Port Gigabit RJ45 Ethernet Switch
115.   CLR-CAN-FXX | CAN Bus to Fiber Optik Çevirici Endüstriyel Tip P-to-P 115.
CLR-VFL-HPxx Serisi Yüksek Güçlü Fiber Optik Işık Test Kalemi 650nm 20/30km
116.   Fiber Optik Breakout Patch Cord GYFJH 116.
CLR-STF-XX Endüstriyel Tip Seri RS232/485/422 Fiber Çeviriciler
117.   CLR-IES-42 4Port 10/100Base-TX + 2Port 100Base-FX F/O Industrial Switch 117.
TG-NET S6200E-15TF-8G | Omurga L3 Routing Switch 10Gbps SFP+
118.   CLR-IES-41 4Port 10/100Base-TX + 1Port 100Base-FX F/O Industrial Switch 118.
CLR-SWG-811P 8Port 10/00 RJ45 POE + 1Port Gigabit RJ45 + 1Port SFP F/O Switch
119.   S3500-26G-2F 24Port Gigabit RJ45 + 2 Port SFP Managed Ethernet Switch Rack Mount 119.
CLR-STF-244 Serisi Endüstriyel Tip Seri RS232/485/422 to Fiber Optik Çevirici
           
           

 

 

 

 

Telkolink
Haberleşme sistemlerinde yüksek performansı yakalayın